Ticrom implant dental digital dentistry

Hakkımızda

Ticrom olarak müşteri değil, dost edinmek için çalışıyoruz. 

Dijital diş hekimliğine yön verecek ölçüde deneyime sahip olmamız, sizlerin isteklerinize rahatlıkla cevap verebileceğimiz anlamına gelmektedir. 27 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi Ticrom ailesi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

  • Türkiye’nin ilk gerçek 5 eksen simultane CADCAM makinesi Mach5 Premium (2010 Şubat)
  • Avrupa’nın ilk Preform™ sisteminin geliştirilmesi (2012 Ekim)
  • Türkiye’nin ilk implant üzeri protetik parça üretimi (2012 Ekim)
  • Dünya’da ilk ve tek olan CADCAM makinelerinde işlenen implant üzeri protezlerinin vida kanallarının tam doğrulukta çıkmasını sağlayan özel matkap tasarımları (Ocak 2013)
  • Türkiye’nin ilk All-on-4® protezinin üretim altyapısının kurulması (2015 Eylül)
  • Bilimplant CAD kütüphanelerinin oluşturulması (2019 Haziran)
  • Sekiz farklı CADCAM makine tasarımı/imalatı (2006-2019)
  • Ve yüzleri gülümseyen yüzlerce insan…

1.432 Farklı Ürün ve Hizmet İle,
Dijtal Diş Hekimliğinde Çözümler Sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Eğitim

Gelişen ve değişen dünyamızda, sektörümüzde de sürekli yenilikler ve değişiklikler olmakta. Yeni makineler, cihazlar, yeni yazılımlar, yeni üretim teknikleri, yeni materyaller ve yeni protez çeşitleri… Kendinizi güncel tutmalısınız, aksi takdirde hem üretim hızınız, hem kaliteniz, hem de estetiğiniz zamanla geride kalacaktır. Tam olarak bu noktada Ticrom Technology LTD. olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırız. Gerek kendi kadromuz ile, gerektiğinde işinde uzman eğitmenler ile sizlere EĞİTİM hizmeti veriyoruz.

Verimlilik

Bazen çok fazla makine/techizat almak yeterli olmaz. Mümkün ise elimizdekiler ile yetinmek en iyisidir. Sadece mevcut işleyişin verimli olduğundan emin olmamız gerekir. Bunun kararını verebilmek için ekipmanı çok iyi tanımak, kabiliyetlerinin neler olduğunu bilmek gerekir. Eğer bu bilgiye sahipseniz, verimliliğine siz karar verebilir, gereken iyileştirmeleri kendiniz yapabilirsiniz. Eğer sahip olduğunuz sistemi yeterince tanımıyorsanız, o halde Ticrom olarak yine yanınızdayız. Yolunda gitmeyen her ne varsa, bunu tespit edip düzeltmek verimliliğinizi artıracaktır. Daha az zamanda, daha az enerji/nakit harcayarak daha fazla üreteceksiniz. Bu şekilde gelir/gider oranınız artacaktır.

Ticrom Ürünleri

Ticrom, implant üzeri parçalar üretmekte ve bu parçaları hassas bir şekilde kullanabilmeniz için dijital kütüphanelerini de oluşturmaktadır. Birçok implant markası ile uyumlu Tiface, Preform, Vida, ScanFace gibi protetik ürün grupları bulunuyor. Yine ürünler arasında, kalitesi ispatlanmış sarf malzemeleri de yer almaktadır.

İhtiyaç halinde özel tasarım parçalar da üretiyoruz. Dental implant, zigoma implant üzeri özel tasarım parçaları örnekleyebiliriz. 

Dental el aletleri, İmplant anahtarları gibi özgün ürünlerimiz de sizlerin kullanımına yönelik tasarımlarımızdan bazıları..

Expertiz & Bakım Hizmetlerimiz

CAD/CAM sistemleriniz ve çevre birimleri üzerinde gerekli kontrolleri yapıp, sizleri bilgilendiriyoruz. Üretici firma ile sizlerin adınıza süreci yürüterek, gerekli bakım, kalibrasyonları yapıyor veya problemleri gideriyoruz.

İmplant Sistemleri

Dental implant üreticileri ile birlikte çalışıyoruz. Gerek implant, gerekse implant üzeri parçaların tasarımları ile ilgili mekanik tasarım optimizasyonları, implant üzeri protez çeşitlerinin üretilme safhası ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Amaç; ürün kalitesini artırmak, kullanıcı tarafındaki süreci kolaylaştırmak ve hızlandırmak. Özellikle dijital kütüphanelerin önemi üzerinde durmak istiyoruz. 

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tecrübelerimizi ve bilgi birikimlerimizi yeni girişimciler ile paylaşıyoruz. 27 yıllık bir deneyime kolay ve hızlıca sahip olabilirsiniz.

MARKA TESCİLLERİMİZ